Dálkové studium pro rok 2012/2013

Aktuálně: Přihlašování do projektu Eupareunia je pro rok 2012-2013 již uzavřeno. Nová třída bude otevřena pravděpodobně v červnu 2014. Děkuji za váš zájem i ohlasy, další konzultace a pokyny pouze přes email již přihlášeným.

Přihlásit se do skupiny dálkového studia můžete vyplněním dotazníku, na který se dostanete z odkazu pod tímto textem.

Pokud jste ještě nečetli úvodní vysvětlení k tomuto projektu, měli byste tak učinit dříve, než se do studia pustíte.

Rozvrh pro rok 2012-2013

  • přihlašování do skupiny: 1. 5. – 31.7. 2012 (kdo se zapíše později v průběhu prvních lekcí, může je plnit paralelně)
  • 1. lekce: 28. 5. – 17. 6. (info, aktuální počet studentů: 36)
  • 2. lekce: 25. 6. – 15. 7. (info)
  • 3. lekce: 23. 7. – 12. 8. (info)
  • 4. lekce: 20. 8. – 9. 9. (info)
  • 5. lekce: 17. 9. – 7. 10. (info)
  • 6. lekce (zatím neotevřena)

Shrnutí pravidel

Některé články na tomto webu, především pak samotné navrhované metody pro řešení nejčastějších vztahových problémů moderních párů, jsou přístupné až po zadání hesla, které bude pro každý krok nové a obdržíte jej za podmínky vyplnění příslušného dotazníku na začátku lekce. Na každou lekci tedy potřebujete znát přístupové heslo, stejné pro teorii i praxi, které vám zašlu po vyplnění postupového dotazníku, jenž se vždy vztahuje k předchozí lekci (nebo úvodní dotazník v případě lekce první). Když se někdo do skupiny přihlásí později, musí využít pauzy mezi lekcemi nebo plnit více úkolů paralelně, aby postupně hlavní skupinu dohnal.

Před tím, než se začnete věnovat praxi k dané lekci, je dobré si přečíst také příslušnou teorii, kterou odemknete stejným heslem, případně i další doprovodné materiály k aktuální lekci a přílohy (podle vašeho času). Abyste mohli postoupit do další lekce, je nutné praktickou část alespoň do určité míry dokončit (popsáno v textech). Všechny další potřebné informace posílám studentům na email.

Přeji hodně štěstí a odvahy na cestě transformace vás i vašich vztahů!

Přihlášení do skupiny

Stačí vyplnit dotazník a další komunikace, především zaslání přístupových hesel, probíhá nadále přes email:

Odkaz na úvodní dotazník.

PS: Informace pro studenty minulého ročníku: Prvních 5 lekcí zůstává téměř beze změny, pouze s drobnými úpravami na základě ohlasů. Je ale možné, že v případě zájmu přibudou další témata (zima 2012).

PS2: Na stránkách Sdružení Rezonance si můžete přečíst malé ohlédnutí za minulým ročníkem (spíš taková vábnička pro případné nové zájemce 🙂 )

Comments are disabled for this post